Skip to main content

Gedik Üniversitesi Savunma Teknolojileri Doktora Programına paralel olarak , Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve Sosyoloji Bölümlerinde ve Meslek Yüksek Okulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programlarında ders veren aktif öğretim görevlisiyim. Spor ve Egzersiz Psikolojisi üzerine ergin ve yetişkinlerde 15 farklı branşta milli ve şampiyon sporcularla aktif çalışmaktayım. Sporcular da dahil ergojenik madde ve narkotik madde kullanımı ve bağımlılığı ve onkolojik bireylerin psikolojisi konularında bilgi ve tecrübe sahibiyim. Savunma Sanayi ve Sağlık Sektörü başta olmak üzere spor, psikoloji ve eğitim alanlarında çalışmaktan memnuniyet duymaktayım.

Amacım bilim ile kamu yararına faliyetlerde bireylerin eğitim aşamasından başlayarak, hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri mühendislik ve sosyal bilimler alanlarında tüm teknik ve psikolojik ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu hizmetin gerekli olduğu zamanlarda ihtiyacın karşılanmasıdır.

Gedik Egitim Vakfinda tamamladigim, Metal Teknolojisi alanindaki Elektrik Ark Kaynagi, Gazalti Kaynagi (MIG-MAG/TIG) mesleki kurslarini bitirerek, MEB “Tehlikeli ve Cok Tehlikeli Islerde Kaynakci” mesleki yeterlilik belgesini edinmis bulunmaktayim ancak bu belgelerin sadece ulusal geçerliliği olduğundan, ODTÜ & GSI-SLV-TR ‘de Uluslararası Kaynak Mühendisliği egitimini tamamlayarak ilgili diplomayı almış bulunmaktayım.

“Mentör” olarak görev yaptığım ve Türkiye’de derece yapan takımların Amerika Birleşik Devletleri ‘nde düzenlenecek olan yarışmalarda İstanbul Gedik Üniversitesi adına Türkiye’yi temsil edecek projeleri aşağıda paylaşılmıştır.

1- Sualtı robotu (ROV)
2- Yüksek güçlü roket tasarımı (IREC)
3- Model uydu (CANSAT)

Yukarıda arz edilmiş konular ile eşgüdümlü olarak Savunma Sanayi için geliştirilen iki adet Bilimsel Araştırma Projesinin uygulayıcısı görevini yerine getirmekteyim.

Leave a Reply