Youtube

Motoliz Canlı Yayını #8 | Özgür Gerçel

By Ekim 14, 2021 No CommentsMotoliz’in sekizinci canlı yayın konuğu Özgür Gerçel’di! Bol bol eğlenip izleyicilerimiz ile bilgi alışverişi yaptığımız bu yayınımızda 17 Kasım tarihinde Motoliz Instagram hesabında başlattığımız 9. Cümle Tamamlama Yarışması’nın kazananı da belirledik.

Farklı ve öncü konseptleri ile sürücülerin aklında yer edinen Motoliz, Instagram hesapları üzerinden başlattıkları cümle tamamlama yarışması ile birbirinden farklı ödülleri dağıtmaya devam ediyor. Paylaştıkları cümleleri katılımcılar tarafından en yaratıcı şekilde tamamlamalarını isteyen Motoliz, kazanan sürücüyü her salı akşamı Motoliz Youtube kanalında Motorcu Muhabbeti’nin sunduğu programda sürpriz jürisi ile beraber seçiyor.

Her hafta yayınlanan Motoliz canlı yayınlarını kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Sürpriz konuklar,eğlence, yarışmalar, hediyeler, sohbet ve motosiklet ile ilgili her şey her hafta salı günü saat 20:30’de! İnstagram hesabımızdaki cümle tamamlama yarışmasına katıl en yaratıcı cümleyi yarat haftanın ödülünü sen kazan!

source

Leave a Reply