Haberler

Katrin Davidsdottir, Dünyanın En Çok Pazarlanabilir 50 Sporcunun Listesine girdi

By Ekim 6, 2020 No Comments

Katrin Davidsdottir, Dünyanın En Çok Pazarlanabilir 50 Sporcunun Listesine girdi.

İki kez Dünya’da En İyi Kadın ünvan sahibi Katrin Davidsdottir, CrossFit Oyunlarının 2. Aşamasından önce 50 En Çok Pazarlanabilir Sporcu Listesine girdi.

CrossFit Games Fittest Woman on Earth unvanını iki kez kazanan 27 yaşındaki Katrin Davidsdottir, Sports Pro’nun Dünyadaki En Pazarlanabilir 50 Sporcusu listesine girerek kendini yeniden haritaya koydu.

Bu spor dünyasında önemli bir başarıdır ve o kesimi yapan tek CrossFit sporcusu.

Bu, listede olmayan 2020 2. Aşama rakibi Tia Clair Toomey’e karşı bir galibiyet.

SportsPro’nun pazarlanabilir sporcu listesi matematiksel olarak hesaplanır ve bir Etkileyici Seçimi ve Ölçüm Çerçevesi kullanılarak Nielson’ın değerlendirme yöntemlerinden ve Sporcu Etkileyen Puanları kullanılarak listedeki sporcuları sıralayan bir sayı elde edilir.

AIS olarak da bilinen Sporcu Etki Puanı, bir sporcunun pazarlanabilirliğini belirlemek için sosyal medya verileri kullanılarak hesaplanır. Bu sadece takipçilerle ilgili değil. Nielsen Derecelendirmeleri; takipçiler, katılım, hayran kitlesi büyümesi, medya değeri ve organik içeriğe karşı markalı içerik performansı gibi bir dizi nitelikten hesaplanır. Bu istatistikler Erişim, Alaka Düzeyi, Rezonans ve Geri Dönüş kategorilerine yerleştirilir.

Davidsdottir’in toplam 1,8 milyon takipçisi var ve 69 AIS’e sahip. Davidsdottir’in rakamları Reach (26), Relevance (4), Resonance (27) ve Return (11) idi ve toplam 69’a ulaştı.

Listede birincilik, 115 AIS ile İspanyol futbolcu Lionel Messi oldu. Karin Davidsdottir 45. sırayı aldı.

CrossFit Games Fittest Woman on Earth unvanının şu anki sahibi Avustralya’dan Tia-Clair Toomey listeye girmedi. Tia-Clair Toomey, bu ay CrossFit Oyunlarının 2. Aşamasına birinci olarak giriyor.

Davidsdottir liderlik tablosunda dördüncü Aşama’ya girerken, Amerika Birleşik Devletleri’nden Kari Pearce beşinci sırada, Amerika Birleşik Devletleri’nden Haley Adams ve ikinci sırada Amerika Birleşik Devletleri’nden Brooke Wells yer alıyor.

View this post on Instagram

You know I love myself an ICYYYY BLUE ✨😍 & I FINALLY get to introduce my NOBULL product collection! AHHH – it’s been so much fun getting to work on this!! – The print is inspired by the dramatic landscape of Iceland. The darker colors represent the shortest days of winter where we have only about 4hrs of daylight, while the icy blues showcase the incredible glaciers, remind me of HOME & represent some of the longest summer days on the planet (24hrs of daylight during summer & that is the cooooolest!) The spacing on the print illustrates the sparse population spread across Iceland. – But more than anything, I love the message. It’s not just about working hard, it’s about being the best you can be. It’s about GIVING EVERYTHING YOU GOT, because that’s where the magic starts happening. – The collection launches on 8/21, 12:00AM ET. Use the link in my bio to enter to win a free pair. PS You’re gonna want to checkout @BrookeWellss’ and @TiaClair1’s collections too .. their’s are also 🔥🔥🔥😏💋 #IAMOBULL #JustTheHorns

A post shared by Katrín Tanja Davíðsdóttir (@katrintanja) on

Davidsdottir’in 2015 ve 2016’da şampiyonlukları kendisi kazanmış olan iyi bildiği bir yarışma. 2020’de CrossFit Games’in 1. Aşamasının ilk 5’ine girdikten sonra Instagram’da hayranlarına teşekkürlerini iletti.

EN İYİ 5. EN İYİ 5. İLK 5 ve çok daha fazlası – AROMAS’a gidiyoruz! ✨🤩🌟 # CrossFitGames2020 #StageOne // Tüm tezahüratlarınız ve iyi dilekleriniz için TEŞEKKÜRLER, ne harika bir hafta sonu. xxx

Katrin Davidsdottir’in etkileyici puanları artırmasının bariz nedeni olarak duran bu tür medyadır. Bu gönderi tek başına 130 binden fazla beğeni ve onun için bir sürü tebrik yorumu topladı.

Karin Davidsdottir ayrıca ESPN Kadınlar ve Spor Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı ve The Amazing Race’nin 30. sezonunda takımlardan ulusal bir tonik belirlemelerini istediğinde yer aldı. Başka bir deyişle, pazarlanabilir bir atlet ve bu hafta CrossFit Oyunlarının 19 Ekim 2. Aşamasının hemen öncesinde kazanılan sıralamayı hak ediyor.

Leave a Reply