Haberler

Her Klasmanda 2020 Olympia’ya Hak Kazanan Yarışmacıların Listesi Belli Oldu

By Ekim 21, 2020 No Comments

Her Klasmanda 2020 Olympia’ya Hak Kazanan Yarışmacıların Nihai Listesi:

Geçtiğimiz hafta sonu vücut geliştiriciler için 2020 Olympia’ya hak kazanmak için son yarışmaya tanık oldu. Bunun dışında, şov için kalifiye olmuş sporcuların son listesine sahibiz ve bu oldukça felaket.

Küresel salgın nedeniyle rekabete getirilen kısıtlamalar göz önüne alındığında, 2020 Mr Olympia için güçlü bir sporcu listesi elde etmek için yeterli etkinlik olmayacağı endişesi vardı. Ancak Olympia Başkanı Dan Solomon, geçen hafta sonu Chicago Pro’dan sonra bazı çılgın haberleri paylaşmak için Instagram’a gitti. Gösteriye katılan çok sayıda ünlü sporcu var, aynı zamanda bu yıl aslında her zamankinden daha fazla nitelikli sporcu görecek!

Solomon, “Bu duyuruyu yapmayı ilk planladığımda, bunun tarihi bir duyuru olacağının farkında değildim ve anlaşılan bu, tarihi bir duyuru” dedi. “Çünkü bu yıl, etkinlik için yeterli sporcuyu kalifiye edip edemeyeceğimizi çevreleyen birçok endişeye rağmen, bu yılki Olympia için yarışma tarihindeki herhangi bir Olympia’dan daha fazla sporcuyu seçtik. Bu yılki 2020 Mr Olympia için 227 kalifiye sporcu var. ”

u açıkçası, rekabet koşulları göz önüne alındığında büyük bir anlaşma. Dan, bu yarışmacıların çoğunun Bikini Bölümünden geldiğini, ancak aynı zamanda Bayan Olympia yarışmasının çok beklenen geri dönüşünü de içerdiğini açıkladı. Bunu akılda tutarak, işte 2020 Mr Olympia için kalifiye sporcuların tam listesi.

 

Kalifye olan sporcuların listesi:

 

2020 Mr. Olympia Qualified Competitors List:

  • Brandon Curry (USA)
  • William Bonac (Netherlands)
  • Hadi Choopan (Iran)
  • Dexter Jackson (USA)
  • Roelly Winklaar (Curacao)
  • Phil Heath (USA)
  • Cedric McMillan (USA)
  • Nathan De Asha (UK)
  • Juan Morel (USA)
  • James Lewis (UK)
  • Hunter Labrada (USA)
  • Iain Valliere (Canada)
  • Lee Seung Chul (South Korea)
  • Antoine Vaillant (Canada)
  • James Hollingshead (UK)
  • Lukas Osladil (Czech Republic)
  • Rafael Brandao (Brazil)
  • Akim Williams (USA)
  • Maxx Charles (USA) (Qualified with points)
  • Justin Rodriguez (USA) (Qualified with points)
  • Regan Grimes (Canada) (Qualified with points)

2020 Ms. Olympia Qualified Competitors List:

  • Helle Trevino (USA)
  • Margie Martin (USA)
  • Irene Anderson (Sweden)
  • Nicki Chartrand (Canada)
  • Monique Jones (USA)
  • Monia Gioiosa (Italy)
  • Yaxeni Oriquen (Venezuela)
  • Iris Kyle (USA)
  • Andrea Shaw (USA)
  • LaDawn McDay (USA)
  • Asha Hadley (USA)
  • MayLa Ash (USA)
  • Margita Zamolova (Czech Republic)
  • Alena Hatvani (Czech Republic)
  • Theresa Ivancik (USA)
  • Janeed Lankowski (USA) (Qualified with points)
  • Reshanna Boswell (USA) (Qualified with points)
  • Kim Buck (USA) (Qualified with points)

 

212 Qualified Competitors List:

  • Kamal Elgargni (Libya)
  • Derek Lunsford (USA)
  • Shaun Clarida (USA)
  • John Jewett (USA)
  • Ahmad Ashkanani (Kuwait)
  • David Henry (USA)
  • Hidetada Yamagishi (Japan)
  • Angel Calderon Frias (Spain)
  • Guy Cisternino, Jr (USA)
  • Seonghwan Kim (South Korea)
  • George Peterson (USA)
  • Dectric Lewis (USA)
  • Kim Jun Ho (South Korea)
  • Oleh Kryvyi (Ukraine)
  • Vlad Alfred Chiriac (Romania)
  • Keone Pearson (USA)
  • Derik Oslan (USA) (Qualified with points)
  • Jason Lowe (USA) (Qualified with points)
  • Errol Moore (USA) (Qualified with points)

 

Classic Physique Qualified Competitors List:

  • Rickey Moten (USA)
  • Chris Bumstead (Canada)
  • Ahmad Ahmad (Iraq)
  • Ali Shamsghamar (Iran)
  • Breon Ansley (USA)
  • RD Caldwell (USA)
  • Danny Hester (USA)
  • Dani Younan (USA)
  • Wesley Vissers (Netherlands)
  • David Hoffman (Germany)
  • Arash Rahbar (USA)
  • Terrence Ruffin (USA)
  • Sami Ghanem (USA)
  • Jose Maria Mete Bueriberi (Spain)
  • Fabiony Sylvain (Dominican Republic)
  • Alex Cambronero (Costa Rica)
  • Christopher Hunte (USA)
  • Myeongho Park (South Korea)
  • Deontrai Campbell (USA)
  • Divine Wilson (USA)
  • Logan Franklin (USA)
  • Song Jae Pil (South Korea)
  • Peter Sciallo (USA)
  • Seojin Ham (South Korea)
  • Giuseppe Christian Zagarella (Italy)
  • Maxime Yedess (France)
  • Mike Sommerfeld (Germany)
  • Bryan Jones (USA)
  • Jose Marte (USA) (Qualified with points)
  • Jonathan Hambrick (USA) (Qualified with points)
  • Jason Brown (USA) (Qualified with points)
  • Vladimir Sizov (USA) (Qualified with points)
  • Abner Logan (USA) (Qualified with points)

 

Men’s Physique Qualified Competitors List:

  • Khali Quartey (USA)
  • Long Wu (China)
  • Raymont Edmonds (USA)
  • Ryan Terry (UK)
  • Carlos De Oliveira (Brazil)
  • Brandon Hendrickson (USA)
  • Ismael Dominguez (Mexico)
  • Cam Harris (USA)
  • Stan Morrison (USA)
  • Corey Morris (USA)
  • Khaled Shewaiter (Qatar)
  • Aundre Benson (USA)
  • Andrei Lincan (Romania)
  • Kyron Holden (USA)
  • Bong Seok Choi (South Korea)
  • Jeremy Potvin (USA)
  • Ryan John-Baptiste (UK)
  • Yasser Fernando Chala
  • Blandon (Colombia)
  • Andre Ferguson (USA)
  • George Brown (USA)
  • Daniel Ammons (USA)
  • Rodrigue Chesnier (France)
  • Arya Saffaie (USA)
  • Kim Min Su (South Korea)
  • Bhuwan Chauhan (India)
  • Jason Huynh (USA)
  • Youcef Djoudi (France)
  • Riccardo Croci (Italy)
  • Dias Lubamba (France)
  • Steven Cao (USA)
  • Charjo Grant (USA) (Qualified with points)
  • Rashaud Watson (USA) (Qualified with points)
  • Frank Worley (USA) (Qualified with points)
  • Clarence McSpadden (Qualified with points)
  • Anthony Gilkes (USA) (Qualified with points)

Fitness Olympia Qualified Competitors List:

  • Sally Kendall-Williams (USA)
  • Ryall Graber (Canada)
  • Whitney Jones (USA)
  • Missy Truscott (USA)
  • Jaclyn Baker (USA)
  • Tiffany Chandler (USA)
  • Allison Ethier (Canada)
  • Katie Michelle (USA)
  • Oksana Grishina (Russia)
  • Adela Garcia (USA)
  • Ariel Khadr (USA)
  • Minna Pajulahti (Finland)
  • Barbara Sales Cadena (Spain)
  • Aurika Tyrgale (USA)
  • Darrian Borello (USA) (Qualified with points)
  • Terra Plum (Canada) (Qualified with points)
  • Derina Wilson (USA) (Qualified with points)

Figure Qualified Competitors List:

  • Cydney Gillon (USA)
  • Latorya Watts (USA)
  • Nadia Wyatt (USA)
  • Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
  • Carly Starling-Horrell (USA)
  • Asmaa Salimi (Canada)
  • Martina Yabekova (Canada)
  • Maryam Bamdad (Canada)
  • Julia Waring (USA)
  • Natalia Soltero (Mexico)
  • LaToyia Farley (USA)
  • Nicole Zenobia Graham (USA)
  • An Da Jeong (South Korea)
  • Rhea Gayle (UK)
  • Samantha Jerring (Sweden)
  • Brittany Campbell (USA)
  • Ajanel Williams (USA)
  • Anna Banks (Poland) (Qualified with points)
  • Bojana Vasiljevic (USA) (Qualified with points)
  • Sandra Grajales (Mexico) (Qualified with points)

Bikini Qualified Competitors List:

  • Monica Ellis (USA)
  • Casey Torres (USA)
  • Sethia Daigle (USA)
  • Camile Periat (USA)
  • Elisa Pecini (Brazil)
  • Angelica Teixeira (USA)
  • Ashley Kaltwasser (USA)
  • Daraja Hill (USA)
  • Janet Layug (USA)
  • Lauralie Chapados (Canada)
  • Maia Gordon (Canada)
  • Noora Mahonen (Finland)
  • Alessia Facchin (Italy)
  • Cristobalina Pajares (Spain)
  • Sara Choi (South Korea)
  • Claire Lehndorf (New Zealand)
  • Natoshia Coleman (USA)
  • Katya Nosova (New Zealand)
  • Etila Santiago Santos (Brazil)
  • Susana Aramayo (Argentina)
  • Sel Guevara (Philippines)
  • Hannah Ranfranz (USA)
  • Evita Breide (Spain)
  • Nittaya Kongthun (Thailand)
  • Eli Fernandez (Mexico)
  • Raphaela Milagres (USA)
  • Lexus Redmond (USA)
  • Lucia Malavaze (Brazil)
  • Jennifer Dorie (Canada)
  • Jennifer Ronzitti (USA)
  • Kim Sung Uk (South Korea)
  • Juli Lopez (USA)
  • Hye Kyeong Hwang (South Korea)
  • Gabrielle Messias (USA)
  • Adrianna Kaczmarek (Poland)
  • Beatriz Biscaia (Portugal)
  • Francesca Stoico (Italy)
  • Alexandria Ross (USA)
  • Svetlana Elina (Russia)
  • Ashlyn Brown (USA) (Qualified with points)
  • Jasmine Gonzalez (USA) (Qualified with points)
  • Maya Astabie (USA) (Qualified with points)
  • Breena Martinez (USA) (Qualified with points)
  • Brittney Dayne (USA) (Qualified with points)

Women’s Physique Qualified Competitors List:

  • Penpraghai Tiangngok (Thailand)
  • Shanique Grant (USA)
  • Sarah Villegas (USA)
  • Natalia Abraham Coelho (USA)
  • Daniely Castilho (Brazil)
  • Laura Pintado Chinchilla (Spain)
  • Victoria Myslik (Canada)
  • Valentina Mishina (Russia)
  • Laura Richards (USA)
  • Brittany Watts (USA)
  • Ivie Rhein (USA)
  • Tanya Chartrand (Canada)
  • Rachel Jennifer Daniels (USA)
  • Anne-Lorraine Mohn (France)
  • Barbara Menage (France)
  • Bian Ruiying (China)
  • Margita Zamolova (Czech Republic) (Qualified with points)
  • Trish Wood (USA) (Qualified with points)
  • Jeannie Feldman (USA) (Qualified with points)

 

2020 MR. Olympia 17-20 Aralık tarihlerinde Nevada, Las Vegas’ta.

Leave a Reply