Haberler

Fitness model Michelle Lewin’in kocası Jimmy Lewin, kritik durumda

By Eylül 16, 2020 No Comments

Fitness model Michelle Lewin’in kocası Jimmy Lewin, kritik durumda!

Michelle ve Jimmy fitness model ve vücut geliştiricilerdir.

Michelle Venezuela’da doğdu, Jimmy ise İsveç’ten geliyor. Çift, Venezuela’da tanıştı ve sosyal medya’da en çok tanınan sporcu çiftlerinden biri oldu.

Her ikisi de Instagram’da büyük bir takipçi sayısına sahip. Jimmy’nin profilinde 750 bin takipçisi var, Michelle ise 13.6 milyon hayrana sahip.

Michelle’in 2011’de başlattığından bu yana yaklaşık 350 bin abone kazandığı bir YouTube kanalı var.

Jimmy’nin hastane’ de olma sebebine gelirsek;

Michelle Lewin’in kocasına, yükselen aort arter anevrizması ve aort diseksiyonu ile akut karaciğer yetmezliği, akut böbrek yetmezliği ve kalp yetmezliği teşhisi kondu. Bu çok zor dönemde dua istiyor.

Fitness yıldızı Michelle Lewin, geçtiğimiz günlerde Instagram’da kocası Jimmy Lewin’in şu anda akut karaciğer yetmezliği ile kritik durumda olduğunu açıkladı. Gönderide Jimmy ile birlikte olmak için sosyal medyasından bir süre uzaklaşacağını açıkladı.

 

En son paylaşımındaki yazıda şunları paylaştı ;

View this post on Instagram

Mi gente, ustedes saben que yo no uso mis redes para problemas ni malas noticias, pero aqui estoy para pedirles un solo favor, y es que me ayuden a rezar por el amor de mi vida. 🙏🏻 Gracias por su cariño y apoyo a lo largo de estos años. Ustedes son como nuestra familia y por eso me veo en la obligación de compartirles la difícil situación que estamos viviendo en este momento Estaré ausente de las redes sociales por un rato, para acompañar a mi amado esposo JIMMY LEWIN, quien se encuentra en estado crítico por una insuficiencia hepática aguda Les pido de corazón que oren por su salud, para que su fuerza y ganas de vivir lo ayuden a recuperarse y salir adelante. También pido a Dios que los médicos tomen las decisiones acertadas y que pronto podamos salir de esta situación tan dificil … Gracias por su apoyo y solidaridad. Los queremos mucho Michelle y Jimmy #prayforjimmy ❤️ My people, you know that I do not use my networks for problems or bad news, but here I am to ask you for just one favor, and that is to help me pray for the love of my life. 🙏🏻 Thank you for your love and support throughout these years. You are like our family and that is why I feel obliged to share with you the difficult situation we are experiencing at this time. I will be away from social media for a while, to accompany my loving husband JIMMY LEWIN, who is in critical condition with acute liver failure. I ask you from my heart to pray for his health, so that his strength and will to live help him recover and move forward. I also pray to God that the doctors make the right decisions and that we can soon get out of this difficult situation … Thank you for your support and solidarity. We love you Michelle and Jimmy #prayforjimmy ❤️

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

 

“Sevgili takipçilerim, sosyal ağlarımı sorunlar ya da kötü haberler için kullanmadığımı biliyorsunuz, ama burada sizden sadece bir iyilik isteyeceğim ve bu da hayatımın aşkı için dua etmeme ihtiyacı var.

Yıllar boyunca bana gösterdiğiniz sevgi ve destek için teşekkür ederim. Siz bizim ailemiz gibisiniz ve bu yüzden şu anda yaşadığım zor durumu sizinle paylaşmak istiyorum.

 

Akut karaciğer yetmezliği nedeniyle durumu kritik olan sevgili kocam JIMMY LEWIN’e eşlik etmek için bir süre sosyal medyadan uzak olacağım.

 

Kalbimden onun sağlığı için dua etmenizi rica ediyorum, böylece gücü ve yaşama isteği iyileşmesine ve ilerlemesine yardımcı olsun. Ayrıca doktorların doğru kararları vermesi ve bu zor durumdan bir an önce kurtulabilmemiz için Tanrı’ya dua ediyorum …

 

Desteğiniz ve dayanışmanız için teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz

 

Michelle ve Jimmy ”

View this post on Instagram

Estaré contigo hasta el final en las buenas y en las malas, siempre a tu lado sin importar los obstáculos. Mi gente siempre lo voy a decir yo sin ustedes no soy nadie, en este caso me están ayudando con sus oraciones por que mi dios nos están escuchando, y ayer fue un gran día mi Jimmy está reaccionando y respirando por si solo, sigue crítico pero estable. Sus mejoras son muy pocas, pero me llenan de fuerza y esperanza y sobre todo me deja muy claro de que dios está con nosotros y nos está oyendo. Disculpa si no contesto mensajes o llamadas o si algunos pedido no están llegando a tiempo, pero ahora mi cabeza no la tengo bien, y estoy tratando de organizarme, estar tranquila y fuerte para mi esposo porque el me necesita. El diagnóstico de Jimmy es Insuficiencia hepática aguda, insuficiencia renal aguda, e insuficiencia cardíaca con aneurisma de la arteria aorta ascendente y disección aórtica. Jimmy esta luchando, y el es muy fuerte, bueno en la foto lo pueden ver, le taparon sus manitas por que se trata de parar todo confundido a tratar de quitarse todo. Hoy también es un buen día para nosotros las enzimas están bajando y es muy buena señal. Domingo 8:30 am Lo tenemos en un 80 % de regreso a nivel de conciencia. Esta mas despierto hoy. Más sereno. Entiende todo. Paso a dieta líquida. Ya sabe lo que le paso. Bajaron más las enzimas hepáticas de ayer para hoy. Ahora AST bajo de 2792 a 1738. ALT bajo de 4300 a 3550. Riñones creatinine 6,3 (está bajando también). Ahora esta en diálisis de nuevo. Potasio 5.2. ¡Sigan orando porfavor! Dios nos esta escuchando.🙏🏻 Gracias a todos.

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

 

Lewin daha sonra, tıbbi teşhisinin “yükselen aort arter anevrizması ve aort diseksiyonu ile birlikte akut karaciğer yetmezliği, akut böbrek yetmezliği ve kalp yetmezliği” olduğunu açıklayarak mevcut durumu hakkında daha fazla ayrıntıyla güncelleme yaptı. Yine de yazdıklarına göre durumu biraz düzeliyor gibi görünüyor.

 

“Sonuna kadar seninle olacağım, iyi ya da kötü, engeller ne olursa olsun her zaman senin yanında olacağım.

Halkım her zaman sensiz hiç kimse olmadığımı söyleyecek, bu durumda dualarınızda bana yardım ediyorsunuz çünkü Tanrım bizi dinliyor ve dün Jimmy’nin kendi başına tepki verdiği ve nefes aldığı harika bir gündü, o hala kritik bir durumda ama kararlı ve yaşama bağlı.

 

Çok yavaş iyileşiyor, ama beni güç ve umutla dolduruyorlar ve her şeyden önce Tanrı’nın bizimle olduğunu ve bizi dinlediğini bana açıkça gösteriyor.

 

Mesajlara veya çağrılara cevap vermezsem veya bazı istekleriniz zamanında gelmezse özür dilerim ama şimdi kafam pek yerinde değil ve organize olmaya çalışıyorum, kocam için sakin ve güçlü olmaya ihtiyacı var çünkü ben mi.

 

Jimmy’nin teşhisi Akut Karaciğer Yetmezliği, Akut Böbrek Yetmezliği ve Yükselen Aort Arter Anevrizması ve Aort Diseksiyonu ile Kalp Yetmezliğidir.

 

Jimmy mücadele ediyor ve o çok güçlü, resimde de görebileceğiniz gibi, küçük ellerini kapattılar çünkü kafası karışan her şeyi durdurup her şeyi çıkarmaya çalışıyor.

 

Bugün bizim için de enzimlerin düşmesi güzel bir gün ve bu çok iyi bir işaret.

 

Pazar 08:30

 

Bilinç düzeyine% 80 geri dönüşümüz var. Bugün daha uyanık. Daha sakin. Her şeyi anlıyor. Sıvı diyete başladı. Ona ne olduğunu biliyorsun.

 

Karaciğer enzimleri dünden bugüne düşürüldü. Şimdi AST 2792’den 1738’e düştü. ALT 4300’den 3550’ye düştü. Böbrek kreatinin 6.3 (de düşüyor). Şimdi tekrar diyalize giriyor. Potasyum 5.2.

Lütfen dua etmeye devam edin!

Tanrı bizi dinliyor. 🙏 🏻

Hepinize teşekkür ederim.”

 

Yazan: Özgür Gerçel

Leave a Reply