Haberler

2020 IFBB Europa Pro Sonuçları

By Ekim 12, 2020 No Comments

Europa Pro 2020 Sonuçları: 2020 Mr Olympia’ya kimin hak kazandığını öğrenin?

IFBB Europa Pro 2020 bugün erken saatlerde İspanya’da gerçekleşti ve her bölümün en iyi yarışmacıları, aralık ayında yapılması planlanan 2020 Olympia biletini alabilmek amacıyla kozlarını paylaştılar.

Covid-19 nedeniyle, birçok etkinlik iptal edildi veya ertelendi ama bazı işlerin planlandığı gibi ilerlediğini görmek hepimize harika hissettiriyor. Europa Pro, Mr. Olympia 2020 için son birkaç eleme maçından biriydi ve bu yüzden sporcular Europa Pro’nun sonucunda elemeleri geçememeleri halinde yaklaşan yarışmada maalesef yer alamayacaklar. Sırf bu sebepten ötürü bu aşamada en yüksek rekabet seviyesini görüyoruz, bu yüzden yarış kimse için kolay geçmeyecek.

Mısır’dan Big Ramy, korona virüs testi pozitif çıkmadan önce için favoriydi fakat testinin pozitif çıkması hasebiyle Olympia’ya katılamadı. Buna rağmen Big Ramy’nin destekçileri onun elemeleri geçip yarışmaya hak kazanmak için bir an önce geri dönebileceğinden fazlasıyla umutlular.

Kısa bir süre önce IFBB Pro; Men’s Open Bodybuilding, Men’s 212, Classic Physique, Men’s Physique, Bikini, Figure ve Fitnessdan ilk 3 er yarışmacının 2020 Mr.Olympia’ya hak kazanacağını açıkladı. Mr Fitness, Women’s Physique,  Women’s Bodybuilding  kategorilerinden ise sadece ilk 2 yarışmacının 2020 Mr.Olympia’ya hak kazanacağını açıkladı.

Şimdiye kadar elde edilen sonuçları aşağıda sıralayacağız, tüm bölümlerin sonuçlarını gözden geçirmek isteyeceksiniz.

Men’s Open Bodybuilding Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı..
  1. James Hollingshead
  2. Lukas Osladil
  3. Rafael Brandao
  4. Regan Grimes
  5. Samson Dauda
  6. Andrea Muzi
  7. Marc Hector
  8. Jan Turek
  9. Jamie Christan
  10. Milan Sadek

Men’s 212 Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Angel Calderon
  2. Oley Kryvvl
  3. Vlad Chiarac
  4. D’angelo Pascal
  5. Steve Benthin
  6. Bareck Gabor
  7. Zoran Kolevski
  8. Jamie Do Rego
  9. Oliver Adzievski

Men’s Classic Physique Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1.  Christian Zagarella
  2. Maxime Yedess
  3.  Mike Sommerfield
  4. Pavel Szotkowski
  5. Joffrey Vassaux
  6. Radoslav Angleov
  7. German Pastor
  8. Kyrylo Khudalev
  9. Neil Currey
  10. David Matinez Campos

Men’s Physique Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Youcef Djoudi
  2.  Riccardo Croci
  3.  Dias Lubamba
  4. Philippe Deglia
  5. Ramses Rams
  6. Andrea Miggiano
  7. Joaquin Camps Angel
  8. Marcel Treichler
  9. Luca Biolo
  10. Alessandro Cavagnola

Women’s Bodybuilding Sonuçları

  • İlk 2 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Margarita Zamalova
  2. Alena Hatvani
  3. Barbara Carita
  4. Claudia Partenza
  5. Virginia Sanchez
  6. Anastasia Korableva
  7. Cristina Arellano Goy
  8. Clara Sella
  9. Jeanette Johansson
  10. Melina Perron

Bikini Pro Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Adriana Kaczmarek
  2. Beatrice Biscia
  3. Franscesca Stoikel
  4. Phoebe Hagen
  5. Stine Hansen
  6. Elisabeth Perez
  7. Priscila Leimbacher
  8. Vanessa De Frfitas
  9. Allison Testu
  10. Ivanna Scandar Fernandez

Figure Pro Sonuçları

  • İlk 3 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Rhea Gayle
  2. Samantha Jerring
  3. Brittany Campbell
  4. Veroniva Gallego
  5. Gabrela Linhartova
  6. Bahar Ayra
  7. Elena Rago
  8. Jennifer Iritano
  9. Hannah Prause
  10. Rahel Cucchia

Women’s Physique Sonuçları

  • İlk 2 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Anne Mohn
  2. Barbara Menhaj
  3. Modesta Halby
  4. Ivana Dvorakova
  5. Oana Marinescu
  6. Lenka Ferencukova
  7. Mirei Henriquez
  8. Cristina Chatti
  9. Lena Frenkel
  10. Alejandra Chacon Velazquez

Fitness Sonuçları

  • İlk 2 sıradaki yarışmacılar, Mr. Olympia’ya katılmaya hak kazandı.
  1. Minna Pajaluhaiti
  2. Barbara Cadena
  3. Tara Plum
  4. Kamara Graham
  5. Malitza Narachich
  6. Stacie Boyce

Wellness Sonuçları

  1. Angela Borges
  2. Juliana Espeso
  3. Casey Delong
  4. Maria Paulette
  5. Rosie Constantino

Yazan: Nurullah BÜYÜKTAŞ